Návody, cheaty a recenze známých her

Euro Truck Simulator cheaty

Euro Truck Simulator je trojrozměrnou počítačovou hrou vydanou roku 2008 pro systém Microsoft Windows, která byla vyvinuta firmou SCS Software. Hlavním cílem hry je dovést zboží z jednoho místa (doku) do druhého, samozřejmě za pomocí kamionu.  Celkovým cílem hry je získat úroveň mistra převozu. Hráč začíná plnit různé úkoly, díky kterým dostává samozřejmě zkušenostní body.

Hlavním cílem je tedy dovést náklad nijak nepoškozený, získat licenci pro převoz nákladu nebezpečného a také rozšířit svou působnost do jiných států nebo třeba koupit nový tahač. Za každé přivezené zboží hráč dostává i finanční ohodnocení, přičemž jsou zde používána Eura. Tyto peníze můžete pak investovat například do vylepšování tahačů, nakupování licencí a tak podobně.

Jako hráč však budete muset utrácet samozřejmě za palivo nebo za pokuty, jestliže porušíte silniční pravidla.

Jakmile skončí poslední úkol, tak končí kampaň, hráč však může pokračovat dále.

Před začátkem hry si jako hráč vyberete zemi, ve které chcete začínat a jste přemístěn hlavního města této země. V jednotlivých městech narazíte na různé firmy a společnosti, u kterých můžete přijímat zakázky.

Pokud jde o cheaty k této hře, tak musíte editovat soubory, kde je hra nainstalovaná a měnit tam dané příkazy. Například pokud chcete vypnout potřebu spánku:

  • otevřít soubor config.cfg -> změnit ”uset g_fatigue” z 1 na 0. -> uložit soubor

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Sportovní hry, Závodní hry a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.