Návody, cheaty a recenze známých her

Age of Mythology cheaty

Age of Mythology je realtimovou strategickou hrou, která byla vyrobena roku 2002 firmami Ensemble studios a Microsoft Games. Děj hry pojednává o kampani smyšleného hrdiny Arkanta, který se vydal z rodné Atlantidy, aby vyhledal ukradený Poseidónův trojzubec. Nicméně časem Atlantiďané ztratí přízeň Poseidóna a ten se rozhodne pomoci zápornému hrdinovi, Kyklópovi Gargarensiovi, osvobodit dávného Titána Krona z Tartaru.

Cestou Arkantos získá přízeň Dia a nakonec Kronovi nedovolí uniknout. V základní hře můžete hrát celkově za tři národy. Prvním jsou Egypťané, což je velmi stará civilizace s neobvyklými hrdiny. Jedná se o civilizaci velmi vyspělou, která se spoléhá spíše na Faraona, který dodává různé bonusy, jako například rychleji cvičené jednotky, rychlejší střílení z věží a tak podobně. Další civilizací jsou Seveřané, kteří se spoléhají na hrubou sílu a především na množství velkých hrdinů.

Seveřané získávají favor za zabité jednotky (třeba i za zvěř) a za Hersiry. Poslední civilizací jsou Řekové, jejichž hrdinové jsou mnohem lepší než ostatní hrdinové, ale jsou také mnohem dražší na výcvik. Jedná se o nejlépe hratelnou civilizaci pro začátečníky, jelikož hraní za ni je poměrně jednoduché.

Pokud jde o cheaty, tak musíte zmáčknout tlačítko ENTER a můžete do otevřené konzole vesele psát příkazy:

  • GOATUNHEIM – získáte božskou sílu
  • WRATH OF THE GODS – získáte nové božské síly
  • WUV WOO – fialový létající hroch
  • THRILL OF VICTORY – vyhrajete misi
  • MOUNT OLYMPUS – maximální obliba

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Realtime strategie, Strategie a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.