Návody, cheaty a recenze známých her

Age of Empires 2 cheaty

Age of Empires 2 je počítačovou realtimovou strategií, která byla vydána vývojovým týmem Ensemble Studios. Hra se odehrává v prostředí středověku v Evropě a Asii, datadisk také v Americe. Navazuje na předchozí titul Age of Empires a následovníka má v podobě Age of Empires III.

Ke hře vyšel datadisky s podtitulem The Age of Kings, který byl vydán roku 1999, a přinesl některé nové herní prvky jako například brány v opevnění a umísťování jednotek do budov. Hra je zasazena do prostředí středověku, a to od jeho temných počátků až do začátků renesance včetně rozsáhlých španělských výbojů v Mexiku. Hráč si může vybrat celkově z třinácti (v datadisku pak z dalších pěti) různorodých civilizací.

V základní hře narazíme například na takové civilizace, jako například Britové, Frankové, Gótové, Germáni, Vikingové, Číňané, Japonci, Mongolové, Peršané a tak podobně. V datadisku dále navíc potkáme civilizace jako Hunové, Mayové, Aztékové, Španělé a Korejci. Ve hře můžete plnit celkově pět historických kampaní. Máme zde kampaně jako William Wallace, Joan of Ark, Saladin, Ghengis Khan a Holy Roman Emperor Frederick Barbarossa.

Pokud ve hře stisknete ENTER, můžete psát dokonce cheaty:

  • Robin Hood – 1000 zlata
  • Rock on – 1000 kamení
  • Marco – odkryje mapu
  • Polo – odstraní stíny, atd.

V datadisku navíc přibývají kampaně Attila the Hun, Battles of the Conquerors, El Cid a Montezuma.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Realtime strategie, Strategie a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.