Návody, cheaty a recenze známých her

Saints Row The Third cheaty

Saints Row: The Third je třetím dílem ujeté městské akce. V roli hrdiny prvních dvou her se po boku své kamarádky Shaundi tentokrát budete muset rozkoukat v novém městě Steelport, kam přesedlal celý gaing 3rd Street Saints. Ve své někdejší baště Stilwateru si totiž nechali narůst takové ego, že se spolčili se zkorumpovanou korporací Ultor, začali prodávat vlastní trička, nachystali o sobě celovečerní film a přitom si stále mysleli, že jsou nedotknutelní.

Když se pak Saints během jedné obyčejné vloupačky pokusili vybrat sejf banky, která patřila zlounovi Phillipu Lorenovi, poštvali proti sobě příliš těžkou váhu. O jeden napínavý únos, přestřelku a bláznivou misi později se tedy ocitnete v novém městě. Orientovat se tu budete snadno, protože Volition celou metropoli designovali s ohledem na hráče.

Z každého kopečku vždy uvidíte na mrakodrapy v centru, abyste snadněji určili vlastní polohu na mapě vůči středu metropole, a ve městě bude několik snadno zapamatovatelných míst, hospod, či pomníků, podle nichž hravě najdete cestu. Příběh této hry sice nestojí za moc, avšak vše je bohatě nahrazeno pohlcující atmosférou. Klidné a celkem uvolněné situace jsou naprosto nečekaně střídány adrenalinovou akcí. Hlavní předností této hry je tedy především nadsázka, zábava a velká hratelnost.

Do telefonu můžete zadávat různá telefonní čísla, která fungují jako cheaty:

  • fryhole – cesta do nebe
  • cheese – přidá peníze
  • runfast – neomezený sprint, atd.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Akční hry, Střílečky, Závodní hry a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.