Návody, cheaty a recenze známých her

Just Cause 2 cheaty

Just Cause 2 je švédskou akční videohrou z dílny Avalanche Studios, zveřejněna Eidos Interactive a distribuována firmou Square Enix. Hra vyšla 23. března 2010 pro PC, Playstation 3, a Xbox 360. Hra se odehrává zhruba v letech 2007 – 2010 ve fiktivním státě Panau.

Hlavním hrdinou této akční hry je Rico Rodriguezc, což je tajný agent ze CIA, který se nechá přemluvit bývalou parťačkou Marií Kane (kterou můžeme znár ze hry Just Cause 1), a odcestuje na ostrov Panau, aby ji pomohl vystopovat jejího bývalého učitele a nového zloděje Toma Sheldona. Na ostrově není Rico jen z jednoho důvodu. Státu Panau vládne diktátor, v zemi je mnoho vojenských základen a tajných laboratoří.

Rico tentokrát bojuje na vlastní pěst, takže CIA mu zbraně již neposkytuje. V misích se mu budou sčítat peníze a chaos. Peníze vymění na černém trhu za zbraně, dopravní prostředky a tak podobně.

Ve hře máte k dispozici více než 1 000 km2 ostrova, na 100 druhů dopravních prostředků všeho druhu a 2 000 zbraní, různých přídavných dílů a nářadí. Hra je tedy jedinečná svou velkou svobodou a rozmanitostí. Pokud jde o cheaty, tak na tuto hru bohužel žádné nejsou.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Akční hry a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.